Vitajte na chate terchovských Kopaníc

Chaty sa nachádzaju nad Terchovou s kapacitou 20 ložôk, na polosamote, pri lese, 1 km od Terchovej v osade Ivanovia, v nadmorskej výške 700m.  Odkiaľ je krásny výhľad na Terchovú a Vrátnu dolinu.

Drevenice su súčasťou súboru šiestich starých pôvodných drevenic. Pre svoju polohu su vhodné pre rodiny s deťmi. V letných mesiacoch sa môžete venovať zbieraniu lesných plodov a húb. Večer opekačke na grile, prípadne vareniu kotlikového gulášu. Záhrada poskytuje bezpečie pre deti.Pre obe chaty sú dispozícii  aj detské preliezky, trampolína, šipky.

Chata Danka

 Ponúkame Vám príjemné ubytovanie s kapacitou 12 lôžok . Na poschodí sa nachadzajú 2×3 a 3×2 lôžková izba a detský kutík.Sociálne zariadenie chaty je na prízemi, kde sa nachádza aj spoločenská miestnosť s keramickou pecou, v ktorej sa v prípade zlého počasia dá prikúriť. Vykurovanie a ohrev teplej vody je zabezpečený elektrikou. Chutný obed si môžete pripraviť v našej zariadenej kuchyni s chladničkou, plynovým sporákom, elektrickou rúrov, mikrovlnkou.A miestnosť s TV,SAT . K dispozícii sú aj detské preliezky, trampolína, šipky a krytý altánok s krbom. 

 Chata Danka 2

Chata s kapacitou 8 lôžok. Na poschodí sa nachadzajú 1×2 a 2×3- lôžková izba.Na prizemí je spoločenská miestnosť s krbom TV,SAT a kompletne vybavenou kuchyňou,chladničkou,elektrickým šporakom  kúpeľňa , WC. Súčasťou objektu je aj krytý altánok s krbom, grilom a posedením,kde si môžete v pokojnej atmosfére vychutnať pohodový večer pri ohni. Parkovanie pri chate